Радіокеровані моделі
Радіокеровані моделі
Авіамоделі Гелікоптери Мультикоптери Автомоделі Судомоделі Іграшки Обладнання
Пусто
Головна Обладнання Клеї
Головна Автомоделі Трасові Рідини

Клей UHU Special (взуття та шкіра)

Код товаруHM-5712
В наявності (2 шт.)
154.00 грн.
Truck
Доставка
Самовивіз з відділень поштових операторів (Нова пошта, УКРПОШТА) Відправимо в день замовлення (пн-пт) до 18:00
Доставка кур'єром (Нова пошта)
Wallet
Оплата
Оплата при отриманні товару, безготівкова оплата для фізичних та юридичних осіб
ShieldCheck
Гарантія
Обмін/повернення товару впродовж 14 днів
Загальний опис

Клей UHU Special застосовується для склеювання шкіри та гуми, а також підходить для ремонту взуття.

Може склеювати шкіру у поєднанні з іншими матеріалами: з деревиною, більшістю пластиків, керамікою, шклом, текстилем, металами, різними пластичними масами.

Клей не розсихається з часом, зберігає міцність у температурному діапазоні від -20°С до +125°С, та є стійким до впливів води та спирту. Після висихання стає фактично безбарвним.

UHU Special чудове рішення для склеювання трасової гуми з дисками.  

Використання:

Поверхні для склеювання повинні бути сухими, чистими, та знежиреними. Клей необхідно наносити тонким шаром, дайте йому підсохнути до моменту, коли він не буде липнути до ваших пальцях (від 5 до 20 хвилин), при цьому новий шар можна наносити тільки після того, як підсох попередній. Після чого потрібно притиснути обидві склеювані деталі одну до одної на короткий час. На якість склеювання впливає сила стискання, а не кількість клею.

Запобіжні заходи:

Зверніть увагу, що клей є легкозаймистим, тому його настійно рекомендується використовувати далеко від вогню, та в добре вентильованому приміщенні. Якщо клей потрапить на шкіру або в очі потрібно швидко промити їх теплою водою.

Технічні характеристики:

Комплектація: